C2C(Pazaryeri) E-Ticaret Sitesi

Pazaryeri C2C Sitesi Açmak / Kurmak

Pazaryeri(C2C) E-Ticaret modeli nedir ve nasıl çalışır?

Pazaryeri modeli kayıtlı müşterilerin hem satış yapabildiği hem ürün satın alabildiği bir e-ticaret modelidir. Bu modelde kullanıcılar hem satıcı hem de müşteri konumundadır. Bir yandan ürününü satarken diğer yandan site içerisinden müşteri olarak bir ürün satın alabilir.

Pazaryeri(C2C) E-Ticaret modelimizdeki demolarımızdan birini seçerek hemen satışa başlayabilirsiniz. Demolarımızda renk, tipografi ve basit düzen geliştirmelerinizi ekimizle görüşerek hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Eğer özel proje bir pazaryeri sistemi ihtiyacınız varsa bize ulaşabilir ve size özel pazaryeri sistemi geliştirilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Özel Pazaryeri E-Ticaret Projem Var!


Fiyat Teklifi Alın

  Demo 1
  Demo 2

  -Yönetim paneli giriş bilgileri için lütfen irtibata geçiniz.

  Öne Çıkan Referanslar

  Pazaryeri(C2C) ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilirsiniz

  Pazaryeri sitesini kuran firma satıcılarına belli bir komisyon oranı vererek yapılan her satıştan bir komisyon alarak kazanç sağlıyor.

  Pazaryeri sitesini kuran firma satıcılarına belli bir komisyon oranı vererek yapılan her satıştan bir komisyon alarak kazanç sağlıyor.

  Iyzico sanal pos ve kapıda ödeme seçenekleri destekleniyor. Diğer sanal pos çözümleri ekstra ücretlendirme ile entegre edilebiliyor.

   

  Sınırsız dil desteği ile istediğiniz kadar dil ekleyebilir ve pazaryerinizi istediğiniz kadar dilde müşteri ve satıcılarınıza sunabilirsiniz.

  Evet. Her satıcıya özel komisyon oranı belirleyebilirsiniz.

  Evet. Sistem arama motoru uyumu için gerekli olan özel title, description meta tagları dahil olmak üzere site haritası oluşturma özelliği de mevcuttur.

  İlk farkı özel bir e-ticaret yazılımı olmasıdır. WordPress’te geliştirilen pazaryerlerinden farklı olarak bir pazaryerinde olması gereken bütün özellikler mevcuttur.

  Yapılan bütün satışları ve detayları görebilirsiniz. Hangi satıcı hangi ürünleri satmış hepsini listeleyebilirsiniz.

  Evet yeni sipariş, yeni kullanıcı geldiğinde yönetici olarak belirlediğiniz e-posta adresine bilgilendirme e-postasını düşmektedir.

  Hayır. Alan adı ve hosting size aittir ve kurulum sizin hosting/sunucunuza sağlanmaktadır.

  Evet. Canlı destek sunan servisler aracılığıyla kolayca bu hizmeti sitenize ekleyebilirsiniz.

  Kart bilgileri kayıt altına alınmamakta olup sanal pos firması olan Iyzico firmasına ödeme sırasında doğrudan iletilmektedir.

  Stok kontrolü mevcut olup bütün satıcılar stok miktarı belirleyebilir.

  Whatsapp
  Nasıl yardımcı olabilirim?
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabilirim?